Do Bratislavy pricestovali hráči a realizačný team HK VITAR Martin. Predohrávalo sa 8. kolo nadstavbovej časti A prvej hokejovej ligy.

Výborný vstup Caps do zápasu, už v čase 01:20 dáva prvý gól Patrik Danišovský, prihrávky Michal Šalka, Ryan Martinelli. Ďalší gól v čase 04:31 opäť strelil Patrik Danišovský, prihrávky Erik Smolka, Karol Sloboda. Naši chlapci vyhrali prvú tretinu 2:0.

Hostia znížili stav stretnutia v čase 25:39 na 2:1. Strelec gólu František Poliaček. V 34 minúte a 15 sekunde počas oslabenia zasunul puk do brány hostí Tibor Varga, asistencie Marek Slovák, Marek Biro. Druhá tretina skončila 1:1.

V tretej tretine využili naši chlapci presilovú hru v čase 47:44. Autor gólu Denis Hudec, prihrávky Ryan Martinelli, Róbert Varga. V 50 minúte a 29 sekunde využili presilovú hru hostia, gól strelil Michal Murček. Stav stretnutia 4:2. Ďalší gól domácich pridal v 55 minúte a 27 sekunde Eric Selleck, asistencie Marek Slovák, Karol Sloboda. Naši chlapci vyhrali stretnutie v pomere 5:2 po tretinách (2:0, 1:1, 2:1).

Bratislava Capitals: Peter Hamerlík, (Matthew Scott Climie) –  Ryan Martinelli, Lukáš Bohunický, Karol Sloboda, Sébestien Piché, Marek Biro, Ivan Jankovič, Matej Bača, Filip Vašaš,  –   Tibor Varga, Dávid Buc, Róbert Varga – Dušan Klučiar, Marek Slovák, Eric Selleck – Denis Hudec,  Martin Kalináč, Filip Surovka –  Michal Šalka, Erik Smolka, Patrik Danišovský
Hlavný tréner: Peter Oremus