Naši chlapci vycestovali na svoj zápas do Topoľčian.

Prvú tretinu vyhrali Caps 0:1. Jediný gól v tretine počas nášho oslabenia o jedného hráča v čase 09:45 padol z hokejky Filipa Surovku z prihrávky Mateja Baču.

Druhá tretina skončila bez gólov.

Tretiu tretinu otvorili gólom hostia v 42. minúte a 23. sekunde. Autor gólu Erik Smolka, prihrávky Michal Šálka, Ryan Martinelli. Stav stretnutia 0:2. Domácim sa podarilo v čase 43:50 znížiť na 1:2, strelec gólu Martin Jakúbek. V 49. minúte a 31. sekunde domáci využili presilovú hru o dvoch hráčov a Martin Hřebíček vyrovnal stav zápasu na 2:2. Záver stretnutia patril našim chlapcom. V čase 52:07 dostal hosťujúci tím opäť do vedenia Denis Hudec, prihrávky Ryan Martinelli, Filip Surovka. Víťazstvo pečatil v 56. minúte Tibor Varga. Caps vyhrali zápas 2:4 po tretinách (0:1, 0:0, 2:3).

Bratislava Capitals: P. Hamerlík, M. Mega; R. Martinelli, S. Piché, T. Varga, D. Buc, R. Varga; K. Sloboda, M. Biro, F. Vašaš, M. Slovák, E. Selleck; M. Bača, I. Jankovič, D. Hudec, M. Kalináč, F. Surovka; V. Lukáčik, D. Klučiar, M. Šálka, E. Smolka, P. Danišovský
Hlavný tréner: Peter Oremus