Tentokrát Caps doma privítali Skalicu.

Prvá tretina skončila v pomere 0:1 víťazstvom hosti zo Skalice, keď v čase 18:23 využili presilovú hru. Gól strelil Sebastián Šmída.

V druhej tretine pre zmenu domáci Caps využili presilovú hru a vyrovnali stav stretnutia na 1:1. Gól padol v čase 23:03 po strele Dávida Buca, asistencie Marek Slovák, Tibor Varga. V 28. minúte a 37. sekunde sa hostia opäť dostali do vedenia 1:2. Strelec gólu Roland Dvonč. V zápätí domáci vyrovnali stav stretnutia na 2:2. Autor gólu Tibor Varga, prihrávky Dávid Buc, Ryan Martinelli. Keď prebiehala 35. minúta a 28. sekunda sa Caps prvýkrát v tomto zápase dostali do vedenia v zápase 3:2.  Strelec gólu Filip Surovka, asistencie Martin Kalináč, Denis Hudec. Naši chlapci vyhrali túto tretinu 3:1. Po dvoch tretinách viedli 3:2.

Posledná tretina začala gólom z hokejok hostí v čase 44:42. Strelec gólu David Okoličány sa postaral o vyrovnanie stavu stretnutia na 3:3. V 48. minúte a 41. sekunde naši chlapci strhli vedenie v zápase opäť na svoju stranu. Autor gólu Dávid Buc, prihrávky Ryan Martinelli, Róbert Varga. Počas oslabenia v 55. minúte a 46. sekunde pridáva ďalší gól Caps Dávid Buc, prihrávky Róbert Varga, Ryan Martinelli stav 5:3. Hosťom sa v čase 58:54 podarilo znížiť stav stretnutia na rozdiel jedného gólu Denisom Trenčanom. V závere zápasu sa hostia pokúsili o vyrovnanie odvolaním brankára. Hra bez brankára im nevyšla. Tibor Varga po prihrávke Róberta Vargu v čase 59:58 posunul puk do prázdnej brány Skalice. Caps vyhrali zápas 6:4 po tretinách (0:1, 3:1, 3:2).

V tomto zápase zaznamenal Dávid Buc hetrik.

Bratislava Capitals: P. Hamerlík, M. Mega; R. Martinelli, L. Bohunický, T. Varga, D. Buc, R. Varga; K. Sloboda, M. Biro, F. Vašaš, M. Slovák, E. Selleck; M. Bača, I. Jankovič, D. Hudec, M. Kalináč, F. Surovka; M. Juriga, V. Lukáčik, P. Danišovský, M. Šálka, D. Klučiar
Hlavný tréner: Peter Oremus