Caps privítali na domácom ľade mladíkov Reprezentácie SR 18.

Prvá tretina skončila 2:0 pre Caps. Prvý gól padol v 13. minúte a 7. sekunde z hokejky Denisa Hudeca, prihrávky Ryan Martinelli, Róbert Varga. Pred koncom tretiny v čase 19:11 pridal ďalší gól Michal Šalka, prihrávky Marek Slovák, Ryan Martinelli.

V druhej tretine sa gólovo presadili aj mladíci SR 18, keď v čase 20:27 znížil stav stretnutia na 2:1 Samuel Krajč. V čase 29:54 strelil vyrovnávajúci gól SR 18 Oliver Ketner. V 34. minúte a 34. sekunde sa Caps dostali opäť do vedenia. Autor gólu Michal Šalka, asistencie Patrik Danišovský, Matúš Juriga. Naši chlapci prehrali túto tretinu 1:2. Stav po druhej tretine bol 3:2 pre Caps.

Tretia tretina skončila bez gólov. Caps vyhrali toto stretnutie 3:2 (2:0, 1:2, 0:0).

Bratislava Capitals: P. Hamerlík, M. Mega; R. Martinelli, L. Bohunický, T. Varga, D. Buc, R. Varga; K. Sloboda, M. Biro, D. Hudec, M. Slovák, E. Selleck; M. Bača, I. Jankovič, M. Šálka, M. Kalináč, P. Danišovský; M. Juriga, F. Vašaš, F. Surovka, D. Klučiar
Hlavný tréner: Peter Oremus