SHL pokračovala 33. kolom, v ktorom sa stretli na domácom ľade Bratislava Capitals a HK Spišská Nová Ves.

V prvej tretine skóre zápasu otvorili naši chlapci. V 16. minúte využili presilovú hru, gól padol z hokejky Erica Sellecka, prihrávky Dávid Buc, Tibor Varga. Caps vyhrali tretinu 1:0.

Po uplynutí 11 sekúnd druhej tretiny pridal ďalší gól domácich David Buc, asistencie Filip Vašaš, Róbert Varga. Ďalší gól do siete Spišskej Novej Vsi v 35. minúte a 53. sekunde pridal Filip Vašaš, prihrávky Filip Surovka, Martin Kalináč. Naši chlapci vyhrali tretinu 2:0. Celkový stav po dvoch tretinách bol 3:0.

Nápor domácich pokračoval aj v tretej tretine. V 42. minúte a 16. sekunde strelil gól Martin Kalináč, prihrávka Filip Surovka, stav 4:0. Caps pridali gól počas oslabenia v 43. minúte, strelec Karol Sloboda, prihrávky Eric Selleck, Erik Smolka, stav 5:0. V čase 46:53 posunul puk do brány hostí Filip Surovka, prihrávka Martin Kalináč. Tretinu vyhrali Caps 3:0. Celkovo porazili Spišskú Novú Ves 6:0 (1:0, 2:0, 3:0). Brankár Peter Hamerlík si pripísal čisté konto.

Bratislava Capitals: Peter Hamerlík, (Matej Mega); R. Martinelli, L. Bohunický, F. Vašaš, D. Buc, R .Varga; K. Sloboda, M. Biro, T. Varga, M. Slovák, E. Selleck; M. Bača, I. Jankovič, D. Hudec, M. Kalináč, F. Surovka; M. Juriga, M. Šálka, D. Klučiar, E. Smolka, P. Danišovský
Hlavný tréner: Peter Oremus