Naši chlapci privítali na domácom ľade Dubnicu.

Prvú tretinu vyhrali Caps 1:0, gólom v 13. minúte, 20. sekunde, keď využili presilovú hru. Strelec gólu Tibor Varga, prihrávky Karol Sloboda, Dávid Buc.

V druhej tretine naši chlapci pridali ďalšie dva góly z hokejok Mareka Slováka a Filipa Vašaša.  Pri prvom góle v 27. minúte a 4. sekunde asistovali Tibor Varga, Dušan Klučiar. Prihrávky pri druhom góle v čase 29:31 si pripísali Dávid Buc a Lukáš Bohunický. Stav stretnutia po druhej tretine 3:0.

Hosťom z Dubnice sa podarilo znížiť stav stretnutia na 3:1. Prebiehala 44. minúta a 9. sekunda poslednej tretiny, autor gólu Vladimír Lantoš. Ďalšie góly padali len z hokejok našich chlapcov. V čase 50:26 strelil gól Martin Kalináč, prihrávky Tibor Varga, Filip Surovka. Gól s poradovým číslo 5 pridal v čase 51:13 Róbert Varga, asistencia Dávid Buc. Caps vyhrali túto tretinu 2:1. Stretnutie proti Dubnici vyhrali 5:1 (1:0, 2:0, 2:1) a upevnili si vedúcu pozíciu v SHL.

Bratislava Capitals: P. Hamerlík (M. Mega); R. Martinelli, L. Bohunický, F. Vašaš, D. Buc, R. Varga; K. Sloboda, M. Biro, T. Varga, M. Slovák, E. Selleck; M. Bača, I. Jankovič, D. Hudec, M. Kalináč, F. Surovka; M. Juriga, D. Klučiar, E. Smolka, P. Danišovský
Hlavný tréner: Peter Oremus