V 32. predohrávanom kole sa Bratislava Capitals stretli na domácom ľade s HC Topoľčanmi.

Začiatok prvej tretiny patril domácim Caps, už v prvej minúte a šestnástej sekunde sa ujali vedenia, strelec gólu Denis Hudec, prihrávky Matej Bača, Martin Kalináč. Stav stretnutia 1:0 pre Caps. V čase 10:14 sa naskytla hosťom možnosť vyrovnať po nariadenom trestnom strieľaní  za podrazenie.  Túto možnosť nevyužili. Prvá tretina skončila 1:0 pre Caps.

V druhej tretine v čase 37:08 pridáva ďalší gól Róbert Varga po prihrávkach Dávida Buca a Ryana Martinelli. Tretinu vyhrali domáci 1:0. Stav zápasu po dvoch tretinách 2:0 pre Caps.

Tretia tretina skončila bez gólov. Bratislava Capitals vyhrali zápas nad HC Topoľčany 2:0.

Bratislava Capitals: Peter Hamerlík, (Matej Mega) –  Ryan Martinelli, Lukáš Bohunický, Karol Sloboda, Marek Biro, Matej Bača, Ivan Jankovič, Vladimír Lukáčik, Matúš Juriga  –  Tibor Varga, Dávid Buc, Róbert Varga – Filip Vašaš, Marek Slovák, Eric Selleck – Denis Hudec,  Martin Kalináč, Filip Surovka –  Michal Šalka, Erik Smolka, Patrik Danišovský

Hlavný tréner: Peter Oremus