25. kolo SHL – Považská Bystrica vs Bratislava Capitals.

Hostia sa ujali vedenia v 6 minúte a 30 sekunde, gólom Filipa Surovku, prihrávky Ryan Martinelli, Martin Kalináč. Bratislava Capitals vyhrali prvú tretinu 0:1.

V druhej tretine stretnutia Caps v 29 minúte a 12 sekunde pridali ďalší gól. Strelec gólu Dávid Buc, asistencie Róbert Varga a Matej Bača. Stav stretnutia 0:2 pre hostí. V 35 minúte a 38 sekunde domáca Považská Bystrica upravila stav stretnutia na 1:2, autor gólu Ján Zlocha. Tretina skončila stavom 1:1. Stav po druhej tretine 1:2 pre hostí z Bratislavy.

Denis Hudec v 44 minúte a 27 sekunde tretej tretiny zvýšil stav stretnutia na 1:3 pre Caps, asistencie si pripísali Filip Surovka, Martin Kalináč. V čase 49:29 na rozdiel jedného gólu znížil stav stretnutia domáci hráč Ján Nahálka 2:3. Do konca tretiny sa presadili len hostia, čas 50:42 gól Denis Hudec, prihrávky Filip Surovka, Martin Kalináč, čas 58:02 gól Filip Vašaš, asistencie Erik Smolka, Lukáš Bohunický. Caps vyhrali tretinu 1:3. Konečný stav stretnutia 2:5 pre Bratislava Capitals.

Bratislava Capitals: Peter Hamerlík, (Matej Mega) –  Ryan Martinelli, Lukáš Bohunický, Karol Sloboda, Marek Biro, Matej Bača, Ivan Jankovič –  Tibor Varga, Dávid Buc, Róbert Varga – Filip Vašaš, Vladimír Lukáčik, Matúš Juriga – Denis Hudec,  Martin Kalináč, Filip Surovka –  Michal Šalka, Erik Smolka, Patrik Danišovský

Hlavný tréner: Peter Oremus