Slovenská hokejová liga pokračovala 23. kolom. Caps sa nastúpili na svoj zápas v Topoľčanoch.

Prvá tretina skončila bez gólov.

V druhej tretine v 23. minúte a 33. sekunde využili domáci presilovú hru. Strelcom gólu bol Denis Pätoprstý. Caps v 27. minúte a 6. sekunde vyrovnali stav zápasu na 1:1. Autor gólu Marek Biro, asistencie Erick Selleck, Karol Sloboda. Minútu pred koncom tretiny v čase 39:01 sa domáci opäť ujali vedenia gólom Dominika Lašša. Topoľčany vyhrali tretinu 2:1.

Vstup do tretej tretine vyšiel lepšie domácim, keď po 34 sekundách (40:34) hry pridal ďalší gól Patrik Bečka, zvýšil stav stretnutia na 3:1. V závere tretiny v čase 58:03 skórovali znovu domáci, strelcom gólu bol Jozef Tomčák. Stav stretnutia 4:1 pre Topoľčany. Domáci vyhrali tretiu tretinu 2:0. Konečný stav 4:1 pre Topoľčany.

Bratislava Capitals: Peter Hamerlík, (Matej Mega) – Ryan Martinelli, Lukáš Bohunický, Karol Sloboda, Marek Biro, Matej Bača, Ivan Jankovič, Vladimír Lukáčik, Matúš Juriga – Tibor Varga, Dávid Buc, Róbert Varga, Filip Vašaš, Marek Slovák, Eric Selleck – Denis Hudec,  Martin Kalináč, Filip Surovka – Michal Šalka, Erik Smolka, Patrik Danišovský
Hlavný tréner: Peter Oremus