Team Bratislava Caps vycestoval na svoj zápas do Dubnice.

Už v prvej minúte a 43 sekunde hostia z Bratislavy otvorili skóre zápasu. Strelec gólu Filip Vašaš, prihrávky Eric Selleck, Dávid Buc. Ďalší gól pridal v 6 minúte a 43 sekunde opäť Filip Vašaš, prihrávky Marek Biro, Erick Selleck. V 9 minúte a 41 sekunde v oslabení pridáva gól Michal Šalka. Caps vyhrali prvú tretinu v pomere 0:3.

V tomto trende Caps pokračovali aj v druhej tretine, ktorú zhodne ako prvú tretinu vyhrali 0:3. Góly : 33:09 Karol Sloboda, prihrávky Filip Vašaš, Martin Kalináč, 33:48 Filip Surovka, prihrávky Denis Hudec, Martin Kalináč, 37:59 Róbert Varga, Dávid Buc, Lukáš Bohunický. Stav po druhej tretine bol 0:6 pre hostí.

V tretej tretine Caps využili presilovú hru. Hetrikom sa do listiny strelcov zapísal v čase 42:22 Filip Vašaš, asistencie Denis Hudec, Róbert Varga. O pár sekúnd v čase 42:43 zvýšil náskok Caps Patrik Danišovský, asistencie Michal Šalka, Matúš Juriga. Stav na 0:9 pre Caps upravil gólom v čase 43:52 Martin Kalináč, asistencie Filip Surovka, Tibor Varga. Čestný gól v čase 45:19 zaznamenali domáci, strelec Miroslav Kristín. Do konca tretiny góly zaznamenávali iba hostia v tomto slede: 46:37 Filip Surovka, prihrávky Martin Kalináč, Ryan Martinelli, 51:21 využitá presilová hra autor gólu Tibor Varga, prihrávky Martin Kalináč, Filip Surovka, 53:30 Eric Selleck, prihrával Tibor Varga. Tretina skončila výsledkom 1:6 pre Caps. Celkovo hostia vyhrali stretnutie 1:12.

Bratislava Capitals: Peter Hamerlík, (Matej Mega) –  Ryan Martinelli, Lukáš Bohunický, Karol Sloboda, Marek Biro, Matej Bača, Ivan Jankovič,  Vladimír Lukáčik, Michal Šalka – Tibor Varga, Dávid Buc, Róbert Varga, Filip Vašaš, Matúš Juriga, Eric Selleck – Denis Hudec,  Martin Kalináč, Filip Surovka –  Erik Smolka, Patrik Danišovský

Hlavný tréner: Peter Oremus