Hráči a realizačný team Bratislava Capitals vycestovali za súperom do neďalekých Piešťan. Súperom Caps boli mladíci hrajúci pod hlavičkou SR 18.

Prvá tretina bola poznačená sériou vylúčení na oboch stranách. V 18. minúte a 31. sekunde sa Caps ujali vedenia. Gól padol počas presilovej hry, strelec gólu Karol Sloboda, prihrávky Róbert Varga a Tibor Varga. Táto tretina skočila stavom 0:1 pre hostí z Bratislavy.

Druhá tretina skončila bez gólu.

V tretej tretine Caps pridali tri góly v nasledovnom poradí: v čase 46:38 dal gól Martin Kalináč, prihrávky, Ivan Jankovič, Matej Bača 0:2; v čase 50:26 dal gól Filip Surovka, prihrávky Denis Hudec, Martin Kalináč 0:3; v čase 52:42 dal gól Filip Vašaš, prihrávky Marek Slovák, Erick Selleck. Tretinu vyhrali Caps 0:3.

Mladíci slovenského reprezentačného výberu do 18 rokov nestačili na harcovníkov z Bratislava Capitals, hladko prehrali 0:4.

Caps zostávajú lídrom tabuľky Slovenskej hokejovej ligy.

Bratislava Capitals: Peter Hamerlík, (Matej Mega) – Ryan Martinelli, Lukáš Bohunický, Karol Sloboda, Marek Biro, Ivan Jankovič, Matej Bača, Vladimír Lukáčik , Matúš Juriga, – Tibor Varga, Dávid Buc, Róbert Varga – Eric Selleck, Marek Slovák, Filip Vašaš – Denis Hudec, Martin Kalináč, Filip Surovka – Michal Šalka, Erik Smolka, Patrik Danišovský
Hlavný tréner: Peter Oremus