Bratislava Capitals v 19. kole Slovenskej hokejovej lige privítali na domácom ľade HK Gladiators Trnava.

Brankárovi domácich vydržalo čisté konto do 1 minúty a 12 sekundy, keď gól hostí dal Samuel Ševčík. Prebiehala 10 minúta a 53 sekunda, náskok hostí v prvej tretine zvýšil Frederik Šúry. Ďalší gól Trnavy pridáva v čase 12:56 Roman Jurák. Prvú tretinu vyhrali hostia 0:3.

Po zlepšenom výkone v druhej tretine domáci Caps využili presilovú hru a gólom v čase 26:42 znížil stav zápasu na 1:3 Marek Slovák za pomoci Karola Slobodu a Erica Sellecka.  V 30 minúte a 31 sekunde Caps upravujú stav stretnutia na 2:3. Strelcom gólu bol Martin Kalináč, asistencie Lukáš Bohunický, Matej Bača. Tretinu vyhrali Caps pomerom 2:0. Celkový stav stretnutia po druhej tretine bol 2:3 pre hostí.

Vstup do poslednej tretiny vyšiel Caps v čase 42:05 vyrovnal stav zápasu na 3:3 Denis Hudec, prihrávali Martin Kalináč a Karol Sloboda. Tento stav vydržal do 43 minúty a 46 sekundy. Hostia z Trnavy sa gólom Filipa Mrava ujali opäť vedenia v zápase. Do konca tretiny sa už Caps nepodarilo vyrovnať. Tretina skončila remízou 1:1. Víťazstvo v pomere 3:4 si odnášajú hostia z Trnavy.

Bratislava Capitals: Matej Gajan, (Matej Mega )–  Ryan Martinelli, Lukáš Bohunický, Karol Sloboda, Marek Biro, Ivan Jankovič, Matej Bača, Matúš Juriga, Filip Vašaš – Tibor Varga, Dávid Buc, Róbert Varga,– Eric Selleck, Marek Slovák, Marcel Holovič – Denis Hudec,  Martin Kalináč, Filip Surovka –  Michal Šalka, Erik Smolka, Patrik Danišovský

Hlavný tréner: Peter Oremus