Caps privítali v prebiehajúcom 18. kole 1. Slovenskej hokejovej ligy hostí zo Skalice.

Počas oslabenia v 10 minúte a 3 sekunde otvára skóre prvej tretiny Róbert Varga. Hostia nakoniec presilovú hru využili v čase 10:18 vyrovnal Dušan Klučiar. Ten istý hráč v 16 minúte a 27 sekunde posiela hostí do vedenia 1:2. Prvá tretina skončila 1:2 pre hostí.

V čase 26:15 v druhej tretine Caps využili presilovú hru.  Vyrovnávajúci gól strelil Tibor Varga, prihrávky Eric Selleck, Marek Slovák.  Stav stretnutia 2:2.   V 28 minúte a 47 sekunde domáci nevyužili 4 minútovú presilovú hru. Caps vyhrali tretinu 1:0. Stav po dvoch tretinách bol 2:2.

Posledná tretina skončila 0:0. Zápas skončil vyrovnaným stavom 2:2.

Nasledovalo 5 minútové predĺženie vo formáte traja na troch. Ani toto predĺženie nerozhodlo o víťazovi stretnutia.

Zápas sa rozhodoval v samostatných nájazdoch. Úspešnejší boli hostia zo Skalice, keď rozhodujúce trestné strieľanie premenil Dušan Klučiar. Stretnutie skončilo víťazstvom hostí 2:3 po samostatných nájazdoch. Pre Bratislava Capitals zostal do tabuľky jeden bod.

Bratislava Capitals: Matej Gajan, (Matej Mega )–  Ryan Martinelli, Lukáš Bohunický, Karol Sloboda, Marek Biro, Ivan Jankovič, Matej Bača, Vladimír Lukáčik, Patrik Danišovský – Tibor Varga, Dávid Buc, Róbert Varga,– Eric Selleck, Marek Slovák, Marcel Holovič – Denis Hudec,  Martin Kalináč, Filip Surovka –  Michal Šálka, Erik Smolka, Filip Vašaš.

Hlavný tréner: Peter Oremus.