V predohrávke 20. kola Slovenskej hokejovej ligy sa v treťom vzájomnom dueli stretli Caps s HK Levice, tentokrát na domácom ľade. Obe predchádzajúce stretnutia na levickom ľade vyhrali Caps 13.9. – 3:9 a 11.10. – 1:4.

Skóre zápasu v prvej tretine otvorili Caps gólom Martina Kalináča po prihrávke Tibora Vargu. Hostia vyrovnali stav zápasu na 1:1 v 10. minúte a 48. sekunde autor gólu Dmitry Vorobyev. V čase 12:44 opäť do vedenia posúva Caps Michal Šalka po prihrávkach Lukáša Bohunického a Matúša Jurigu. Ďalší gól pridáva Dávid Buc, asistencie Tibor Varga, Róbert Varga prebiehala 14. minúta a 28. sekunda. Prvú tretinu vyhrávajú domáci 3:1.

Druhú tretinu otvorili gólom hostia v 20. minúte a 42. sekunde, autor gólu Peter Konig. Znižujú stav zápasu na 3:2. Caps zvýšili svoj náskok gólom Róberta Vargu po prihrávkach Dávida Buca a Mareka Bira. Stav stretnutia 4:2. V čase 26:16 využívajú domáci presilovú hru, puk do brány súpera posunul Róbert Varga, asistencie Ryan Martinelli, Dávid Buc. Stav zápasu 5:2. Gólostroj Bratislava Capitals pokračoval ďalej. V 26. minúte a 58. sekunde pridal gól Filip Surovka, asistencie Denis Hudec, Lukáš Bohunický. Na 7:2 zvyšuje v čase 36:09 Tibor Varga, prihrávky Marek Slovák, Eric Selleck. Druhú tretinu vyhrali Caps 4:1.

Gólostroj domácich pokračoval aj v tretej tretine. Poradie gólov: 42:41 využitá presilová hra gól Róbert Varga, asistencie Marcel Holovič, Dávid Buc, 42:51 strelec gólu Michal Šalka, prihrávky Félix Petrinec, Matej Bača, 46:04 gól Dávid Buc, asistencie Marek Slovák, Tibor Varga, 47:35 gól Marcel Holovič, prihrávky Marek Slovák, Eric Selleck, 51:00 gól Marcel Holovič, asistencie Marek Slovák, Matúš Juriga. V 51. minúte a 27. sekunde hostia korigujú stav stretnutia, strelec gólu Lukáš Tábi. Caps vyhrali tretiu tretinu 5:1. Stretnutie skončilo jednoznačným víťazstvom Bratislava Capitals v pomere 12:3. V tomto zápase dosiahol Róbert Varga hetrik.

Bratislava Capitals: Matej Gajan, (Matej Mega) – Ryan Martinelli, Marek Biro, Matej Bača, Félix Petrinec, Matúš Juriga, Sebastián Hudec, Lukáš Bohunický, Patrik Danišovský – Tibor Varga, Dávid Buc, Róbert Varga, Erick Selleck, Marek Slovák, Marcel Holovič – Denis Hudec,  Martin Kalináč, Filip Surovka – Michal Šalka, Erik Smolka, Filip Vašaš
Hlavný tréner: Peter Oremus