V 17. kole Slovenskej hokejovej ligy sa stretol HK Vitar Martin s Bratislava Capitals.

Prvú tretinu otvorili hostia, keď v 2. minúte a 46. sekunde využil presilovú hru Ryan Martinelli, prihrávky Dávid Buc a Róbert Varga. Ďalšie góly pridali hráči Caps v 9. minúte a 18. sekunde autor gólu Michal Šalka, prihrávky Filip Vašaš, Erik Smolka a v čase 13:30 pridáva gól Marek Slovák, asistencie Marcel Holovič, Eric Selleck. Bratislava Capitals vyhrali prvú tretinu 0:3.

V druhej tretine využívajú Caps presilovú hru gólom Tibora Vargu v čase 20:28. Ďalší gól v čase 21:04 dal Róbert Varga, prihrávky Dávid Buc, Ryan Martinelli. Domáci v čase 24:06 využívajú presilovú hru gólom Adama Paulíniho. Znižujú stav stretnutia na 1:5. V 35. minúte a 20. sekunde dal gól Dávid Buc, asistencie Tibor Varga a Sebastián Hudec. Naši chlapci zvyšujú vedenie v zápase na 1:6. Druhú tretinu vyhrali Caps pomerom 1:3.

Poslednú tretinu vyhrávajú Caps gólom Denisa Hudeca, prihrávky Martin Kalináč a Sebastián Hudec. Bratislava Capitals vyhrali toto stretnutie v pomere 1:7 po tretinách (0:3, 1:3, 0:1).

Bratislava Capitals: Peter Hamerlík, Matej Mega – Ryan Martinelli, Marek Biro, Matej Bača, Félix Petrinec, Matúš Juriga, Sebastián Hudec, Patrik Danišovský – Tibor Varga, Dávid Buc, Róbert Varga, Erick Selleck, Marek Slovák, Marcel Holovič – Denis Hudec,  Martin Kalináč, Filip Surovka – Erik Smolka, Filip Vašaš
Hlavný tréner: Peter Oremus