Tím Caps vycestoval na svoj zápas do Považskej Bystrice.

Prvú tretinu vyhrali hostia z Bratislavy 0:1. Skóre otvoril v čase 14:06 Marek Slovák po prihrávkach Marcela Holoviča a Erica Sellecka.

V 14. sekunde druhej tretiny pridáva ďalší gól Róbert Varga, asistencie Dávid Buc, Marek Biro. Druhú tretinu Caps vyhrávajú v pomere 0:1. Stav zápasu 2:0 pre hostí.

Tretia tretina končí stavom 1:2 pre Caps. Stretnutie HK ´95 Považská Bystrica proti Bratislava Capitals končí výsledkom 1:4 pre hostí. Priebeh tretej tretiny: 51. minúta a 35. sekunda gól Eric Selleck, prihrávka Marek Slovák. Domáci v čase 56:10 znižujú stav stretnutia gólom Artema Dmitrieva na 1:3. Záverečné slovo patrí hosťom, gólom Mareka Slováka po prihrávke Marcela Holoviča v 59. minúte a 20. sekunde upravujú stav stretnutia na konečných 1:4.

Bratislava Capitals: Peter Hamerlík, Matej Mega – Ryan Martinelli, Marek Biro, Matej Bača, Félix Petrinec, Matúš Juriga, Sebastián Hudec, Patrik Danišovský, Michal Šálka – Tibor Varga, Dávid Buc, Róbert Varga, Erick Selleck, Marek Slovák, Marcel Holovič – Denis Hudec,  Martin Kalináč, Filip Surovka – Erik Smolka, Filip Vašaš
Hlavný tréner: Peter Oremus