Do Bratislavy pricestoval súper zo Spišskej Novej Vsi.

Domáci Caps sa už v 2. minúte a 2. sekunde ujali vedenia gólom  Filipa Surovku po asistenciách Ryena Martinelli a Martina Kalináča. V 10. minúte domáci využívajú presilovú hru a zvyšujú svoj náskok na 2:0. Gól strelil Denis Hudec, prihrávky Ryan Martinelli, Róbert Varga. Týmto stavom končí aj prvá tretina.

Začiatok druhej tretiny patrí Caps – v 24. minúte a 38. sekunde pridávajú tretí gól. Úspešný strelec Marek Slovák, prihrávky Filip Vašaš, Vladimír Lukáčik. Čas 30:30, gól Matúš Juriga po prihrávkach Martina Kalináča a Denisa Hudeca. Stav stretnutia 4:0 pre domácich. Tak isto, ako prvú tretinu, aj druhú tretinu vyhrávajú Caps 2:0.

V tretej tretine domáci pridávajú ďalšie dva góly. V čase 47:40 dáva gól Filip Vašaš, prihrávky Marek Slovák, Marcel Holovič. Skóre zápasu v 58. minúte a 45. sekunde uzatvára Erik Smolka, asistencie Michal Šalka a Patrik Danišovský. Caps s prehľadom vyhrávajú zápas 6:0 po tretinách (2:0, 2:0, 2:0).

Bratislava Capitals: Peter Hamerlík, Matej Mega – Ryan Martinelli, Biro Marek, Matej Bača, Ivan Jankovič, Matúš Juriga, Vladimír Lukáčik, Sebastián Hudec, Matúš Bodnár – Tibor Varga, Dávid Buc, Róbert Varga, Filip Vašaš, Marek Slovák, Marcel Holovič – Denis Hudec, Martin Kalináč, Filip Surovka –  Michal Šalka, Erik Smolka, Patrik Danišovský
Hlavný tréner: Peter Oremus