V 13. kole Slovenskej hokejovej lige Caps privítali na domácom ľade MHK Dubnica nad Váhom.

Prvú tretinu otvorili gólom domáci v presilovej hre. Čas 7:40 – gól Róbert Varga, asistencie Marek Slovák, Tibor Varga. Stav stretnutia na 2:0 upravuje v 17. minúte a 24. sekunde Marcel Holovič, prihrávky Marek Slovák a Tibor Varga. Do konca prvej tretiny sa hosťom v 19. minúte podarilo znížiť stav zápasu na 2:1. Úspešný strelec gólu Oliver Ďuriš. Tretina končí stavom 2:1 pre domácich.

Vstup do druhej tretiny vychádza hráčom Caps, už po 40 sekundách dávajú gól. Autor gólu Róbert Varga, prihrávky Tibor Varga, Sebastián Hudec. Ujímajú sa vedenia 3:1. V čase 28:11 Caps využívajú presilovú hru gólom Tibora Vargu a po asistenciách Mareka Slováka a Denisa Hudeca. Vyhrávajú tretinu v pomere 2:0. Celkový stav zápasu po druhej tretine 4:1 pre domácich.

Po 15 sekundách tretej tretiny hráči Caps opäť využívajú presilovú hru gólom Dávida Buca, prihrávky Tibor Varga, Ryan Martinelli. V 43.minúte a 38. sekunde pre zmenu hostia z Dubnice využívajú presilovú hru pri vylúčení Michala Šálku, ktorý dostal trest za hru so zdvihnutou hokejkou vo výške 2+2 minúty. Upravujú stav stretnutia na 5:2. Ďalšie dva góly pridávajú už len domáci Caps a to v čase 53:30 Tibor Varga, prihrávky Matej Bača, Dávid Buc a v čase 56:19 Matej Bača, asistencie Vladimír Lukáčik a Marek Slovák. Tretina končí víťazstvom domácich 3:1. Celkový stav zápasu 7:2 pre Caps.

Bratislava Capitals: Peter Hamerlík, Matej Mega –  Ryan Martinelli, Sebastián Hudec, Matej Bača, Ivan Jankovič, Matúš Juriga, Vladimír Lukáčik, Jakub Lopejský, Matúš Bodnár – Tibor Varga, Dávid Buc, Róbert Varga, Filip Vašaš, Marek Slovák, Marcel Holovič – Denis Hudec,  Martin Kalináč, Filip Surovka –  Michal Šalka, Erik Smolka, Patrik Danišovský
Hlavný tréner: Peter Oremus