V 9. minúte a 32. sekunde domáci Bratislava Capitals sa dostávajú do vedenia 1:0 gólom Erika Smolku po prihrávkach Róberta Vargu a Tibora Vargu. Vedenie v zápase im vydržalo do 10:49, kedy hostia hrajú v oslabení a dávajú gól. Strelec gólu Ján Chlebčok. Caps pokračujú v zdolávaní súperovej bránky.

Beží 15. minúta a 37. sekunda, hostia strieľajú z rýchleho protiútoku ďalší gól, ktorý dáva Jaroslav Markovič. Domáci pokračujú v ofenzíve, napriek tomu prvú tretinu prehrávajú 1:2. Pomer striel 22:8 pre Caps.

Druhá tretina končí stavom 0:0. Celkový stav po dvoch tretinách je 1:2 pre MsHK Doxxbet Žilina.

Začiatok tretej tretiny patrí hráčom Bratislava Capitals. V čase 42:06 vyrovnávajú stav zápasu na 2:2. Autor gólu Filip Vašaš, asistencie Marcel Holovič, Marek Slovák. Ofenzíva domácich pokračuje. Konečne v 56. minúte a 14. sekunde dávajú víťazný gól. Strelec Filip Vašaš, prihrávky Patrik Danišovský, Marek Slovák. Vyhrávajú tretiu tretinu v pomere 2:0. Zápas končí stavom 3:2 pre Caps.

Bratislava Capitals: Peter Hamerlík, Matej Mega – Ryan Martinelli, Sebastián Hudec, Matej Bača, Ivan Jankovič, Matúš Juriga, Vladimír Lukáčik, Adam Moravčík, Matúš Bodnára – Tibor Varga, Dávid Buc, Róbert Varga, Filip Vašaš, Marek Slovák, Martin Kalináč – Denis Hudec, Marcel Holovič, Filip Surovka – Michal Šalka, Erik Smolka, Patrik Danišovský
Hlavný tréner: Peter Oremus