S HK Levice sa s Caps stretli v tejto sezóne už po druhýkrát a to v 11. kole Slovenskej hokejovej ligy. Úvodná tretina bola bezgolová. Tá druhá však už bola o niečom inom. Neprebehla ani prvá minúta druhej tretiny a hráči Caps využívajú presilovú hru. Presne v 20. minúte a 48. sekunde dáva gól Marcel Holovič za asistencie Róberta Vargu a Dávida Buca. Stav stretnutia 0:1 pre Bratislava Capitals. V prebiehajúcej 25. minúte a 6. sekunde HK Levice vyrovnávajú stav zápasu na 1:1. Autorom gólu bol Dimitry Vorobyev. V 27. minúte a 49. sekunde po druhýkrát naši chlapci využili presilovú hru a dostali sa do vedenia 1:2. Gól strieľa Dávid Buc vďaka prihrávkam Marcela Holoviča a Ryana Martinelliho. V čase 37:09 pridáva ďalší gól Martin Kalináč, pričom mu asistovali Denis Hudec a Matej Bača. Stav stretnutia 1:3 pre Bratislava Capitals a týmto skóre táto tretina aj končí.
V tretej tretine v čase 45:12 hostia zvyšujú svoj náskok na 1:4 gólom Martina Kalináča, ktorý dostal prihrávky od Filip Vašaša a Erika Smolku. Po tretinách (0:0, 1:3, 0:1) naši chlapci vyhrávajú tento zápas v pomere 1:4.

Bratislava Capitals: Peter Hamerlík, Matej Mega –  Rayen Martinelli, Sebastián Hudec, Matej Bača, Jakub Lopejský, Ivan Jankovič, Matúš Juriga, Patrik Danišovský, Filip Vašaš – Tibor Varga, Dávid Buc, Róbert Varga, – Alex Tamáši, Marek Slovák, Eric Selleck – Denis Hudec,  Marcel Holovič, Filip Surovka – Martin Kalináč, Erik Smolka,
Hlavný tréner: Peter Oremus