V 10-tom kole Slovenskej hokejovej ligy (SHL) sa stretli Bratislava Capitals s HK Gladiators Trnava.

Úvodnú tretinu Caps začali vlažne. Prišiel trest v podobe gólu hostí z hokejky Martina Hrbáčika, prebiehala 7 minúta a 5 sekunda. Varovný prst domácich rozhýbal. V 8 minúte a 19 sekunde využíva prvú presilovú hru v zápase Tibor Varga, strieľa vyrovnávajúci gól za asistencie Ryana Martinelliho. V čase 10:58 sa domáci dostávajú do vedenia 2:1 po góle Mária Rótha a prihrávkach Mareka Slováka a Ericka Sellecka. Počiatočná letargia Caps opadla a v čase 15:38 Róbert Varga pridáva ďalší gól (asistencie Tibor Varga a Marek Slovák). Prvá tretina skončila stavom 3:1 pre domácich.

Druhá tretina začína vylúčením Ryena Martinelli. Počas jeho vylúčenia hráči Bratislava Capitals predviedli nie tak často vídané – skórovali hneď dvakrát. Strelcom prvého gólu bol v čase 24:35 Marek Slovák vďaka prihrávke Erica Sellecka. O deväť sekúnd pridáva ďalší gól Filip Surovka za asistencie Denisa Hudeca, ktorý upravuje stav stretnutia na 5:1 pre domácich. V 32 minúte a 26 sekunde dochádza opäť k zmene stavu stretnutia na 6:1. Skóre zvyšuje Filip Surovka za asistencie Mareka Slováka a Mariána Rótha. Výborná 2. tretina sa končí výhrou 3:0 pre Caps.

Vstup Caps do záverečnej bol tretiny výborný, keď v čase 41:53 opäť menia stav zápasu na 7:1. Do siete súpera skóroval Denis Hudec, ktorému prihrával Vladimír Lukáčik. V 44 minúte a 42 sekunde sa naskytla domácim presilová hra, ktorú však nezačali šťastne. Dostávajú gól v oslabení v čase 46:01. Autor gólu bol súperov hráč Juraj Kamenický. Prebieha 46 minúta a 22 sekunda a Caps predsa len využívajú svoju presilovku. Gól strieľa Erick Selleck, prihrávky Róbert Varga a Tibor Varga. Stav zápasu 8:2. Hostia v čase 49:54 v presilovej hre znižujú stav zápasu na 8:3 – strelec Roman Jurák. HK Gladiators Trnava v závere stretnutia nevyužili tri presilové hry. Tretina končí stavom 2:2 a celý zápas víťazstvom pre Bratislava Capitals 8:3.

Bratislava Capitals: Peter Hamerlík, Matej Mega –  Rayen Martinelli, Sebastián Hudec, Matej Bača, Ivan Jankovič, Vladimír Lukáčik, Jakub Lopejský, Mtúš Juriga, Patrik Danišovský – Tibor Varga, Dávid Buc, Róbert Varga, Mário Róth, Marek Slovák, Eric Selleck – Denis Hudec,  Marcel Holovič, Filip Surovka –  Filip Vašaš, Martin Kalináč, Erik Smolka,
Hlavný tréner: Peter Oremus