V prvej tretine sa vedenia ujali hráči Bratislava Capitals po trestnom strieľaní, ktoré premenil Marek Slovák v 13 minúte a 54 sekunde. Ďalší gól v 14 minúte a 6 sekunde pridal Denis Hudec po prihrávkach Filipa Surovku a Martina Kalináča. Prvú tretinu tak Caps vyhráva v pomere 2:0.
V druhej tretine v 25. minúte zvyšuje skóre na 3:0 Filip Surovka za asistencie Martina Kalináča a Denisa Hudeca. Po sérií vylúčení však hostia využívajú presilovú hru a znižujú stav zápasu na 3:1. Autorom gólu bol v 34 minúte a 19 sekunde Aurel Nauš. V 37 minúte a 3 sekunde hostia majú možnosť hrať presilovú hru. Táto presilová hra im vôbec nevyšla. Naopak, naši chlapci dávajú gól v oslabení. Do listiny strelcov sa v 39 minúte a 1 sekunde sa zapisuje Marek Slovák po prihrávkach Matúša Jurigu a Vladimíra Lukáčika. Druhá tretina sa končí pre Bratislavu Caps stavom 4:1 sa končí. Tretinu vyhrávame 2:1.
V tretej tretine v čase 49:09 Marek Slovák dáva hetrik po prihrávkach Ryena Martinelliho a Tibora Vargu. Caps vedú 5:1. O pár minút neskôr, v čase 53:38 hostia využívajú presilovú hru a upravujú skóre na 5:2. Strelec gólu je Ivan Brezniak. Do konca zápasu chýba 43 sekúnd a opäť hráč Martina Ivan Brezniak skóruje a znižuje stav na 5:3, čo bol napokon aj konečný výsledok zápasu.
Celý zápas odchytal Peter Hamerlík, ktorý podal výborný výkon. Z 34 striel prešli za jeho chrbát 3.

Zostava Bratislava Capitals: Peter Hamerlík, Matej Mega – Rayen Martinelli, Félix Petrinec, Matej Bača, Sebastián Hudec, Vladimír Lukáčik, Mtúš Juriga, Jakub Lopejský, Michal Šalka – Tibor Varga, Marek Slovák, Eric Selleck – Róbert Varga , Dávid Buc, Marcel Holovič – Denis Hudec, Martin Kalináč, Filip Surovka – Filip Vašaš, Erik Smolka, Patrik Danišovský
Hlavný tréner: Peter Oremus