Vstup do zápasu tradične výborný pre Bratislava Capitals. Hneď prvý útok sa postaral o prvý gól už v čase 0:11. Po prihrávke Sellecka vystrelil z pravého kruhu Tibor Varga a puk skončil v sieti! Asistencie sa pripísali Ericovi Selleckovi a Marekovi Slovákovi. V čase 4:48 Caps dáva ďalší gól. Jankovič posunul puk po modrej na Slobodu, ktorý nebezpečne vystrelil, jeho strelu Lamper vyrazil len pred seba, kde ho na dvakrát za jeho chrbát prestrčil Denis Hudec za pomoci asistencie Karola Slobodu a Martina Kalináča. V piatej minúte a štvrtej sekunde úvodnej tretiny naši chlapci po góle Erika Smolku a prihrávkach Michala Šalku a Filipa Vašaša viedli už 3:0. V 10. minúte a 2. sekunde znižujú hostia stav stretnutia na 3:1 gólom Róberta Mokrohájského. V 17. minúte a 6. sekunde Caps využíva presilovú hru a pridáva štvrtý gól. Autorom gólu je Karol Sloboda – prihrávky Erick Selleck, Tibor Varga. Prvá tretina konči stavom 4:1 pre domácich.

V druhej tretine hostia využívajú presilovú hru v 29. minúte a 31. sekunde – Patrik Ligas znižuje na 4:2. V zápätí v čase 30:07 súper Milan Drevenák pridáva ďalší gól a stav stretnutia sa upravuje na 4:3. V čase 30:28 sa Caps zmobilizoval a Dávid Buc, vďaka prihrávkam Vladimíra Lukáčika a Róberta Vargu, mení skóre na 5:3. Gólová prestrelka však pokračuje. V čase 34:32 Ján Zlocha opäť znižuje stav stretnutia na 5:4, hostia prehrávajú už len o jeden gól a v čase 35:39 napokon vyrovnávajú stav zápasu gólom Ivana Švantnera na 5:5. Chlapci z Capitals mobilizujú sily a v 37. minúte a 6. sekunde dáva gól Dávid Buc po prihrávkach Vladimíra Lukáčika a Ryena Martinelliho a ujímajú sa vedenia 6:5. V zápätí Tibor Varga upravuje stav stretnutia po prihrávkach Mareka Slováka a Erica Sellecka na 7:5, prebiehala 37. minúta a 47. sekunda. Týmto stavom končí aj druhá tretina, ktorú hostia vyhrali v pomere 3:4.

V tretej tretine hostia využívajú slabinu domácich – hru v oslabení a v 41. minúte a 49. sekunde opäť znižujú na rozdiel jedného gólu. Autor gólovej strely je Jakub Cíger a stav zápasu 7:6. Na 8:6 upravuje skóre v čase 42:36 Tibor Varga za asistencie Mareka Slováka a Karola Slobodu. V prebiehajúcej 52 minúte a 46 sekunde zvyšuje stav stretnutia Marek Slovák aj vďaka prihrávkam Ryena Martinelliho a Tibora Vargu. V čase 54:24 pridáva desiaty gól Caps Filip Vašaš. Bratislava Capitals tak vyhráva aj svoj druhý domáci zápas vysoko 10:6.

Zostava Bratislava Capitals: Peter Hamerlík, Matej Mega, Karol Sloboda, Sebastián Hudec, Rayen Martinelli, Vladimír Lukáčik, Matej Bača, Ivan Jankovič, Matúš Juriga, Filip Vašaš, Tibor Varga, Marek Slovák, Eric Selleck, Róbet Varga, Dávid Buc, Marcel Holovič, Denis Hudec, Martin Kalináč, Filip Surovka – Michal Šalka, Erik Smolka, Patrik Danišovský
Hlavný tréner: Peter Oremus