Naši chlapci cestovali na zápas do Dubnice nad Váhom.

Domácim sa podarilo skórovať v desiatej minúte a tridsiatej druhej minúte gólom Jakuba Jakubíka. Ujali sa vedenia 1:0.

Tridsať sekúnd pred koncom prvej tretiny strelil vyrovnávajúci gól Dávid Buc po asistenciách Róberta Vargu a Ryana Martinelliho.

Začiatok druhej tretiny vyznel v prospech našich chlapcov. V čase 25:37 sme sa ujali vedenia gólom Karola Slobodu po asistenciách Filipa Vašaša a Marcela Slováka. Stav stretnutia 2:1 pre Bratislava Capitals.

V čase 31:04 Caps pridávajú gól. Autor gólu Marek Slovák po prihrávkach Filipa Vašaša a Mareka Slobodu. Domáci v čase 39:59 gólom do šatne Olivera Ďuriša korigujú stav stretnutia. Druhú tretinu vyhrávajú Caps v pomere 2:1. Stav po druhej tretine 3:2 pre Bratislava Capitals.

Vyrovnaná tretia tretina končí stavom 0:0. Víťazom zápasu v pomere 3:2 sa stávajú Bratislava Capitals.

Zostava Bratislava Capitals:
Brankári: Peter Hamerlík – odchytal celý zápas, Matej Mega
Obrana: Karol Sloboda, Matúš Juriga, Ryen Martinelli, Vladimír Lukáčik, Matej Bača, Ivan Jankovič, Sebastian Hudec, Michal Šalka
Útočníci: Filip Vašaš, Marek Slovák, Eric Selleck, Tibor Varga, Dávid Buc, Róbert Varga, Denis Hudec, Martin Kalináč, Filip Surovka, Matúš Bodnár, Erik Smolka, Patrik Danišovský
Hlavný tréner : Peter Oremus

Viac fotografií nájdete na našej Facebook fanpage: facebook.com/bratislavacapitals