Prvý domáci súťažný zápas s bývalým extraligovým klubom MSHK Doxxbet Žilina dopadol na výbornú. Súpera sme zdolali víťazstvom 3:1. V prvej tretine oba kluby nevyužili po dve presilovky a tak prvá tretina skončila bez gólov, aj keď príležitostí bolo neúrekom. Niekoľkými výbornými zásahmi sa zaskvel domáci brankár Peter Hamerlík.

Začiatok druhej tretiny sa niesol obojstrannými vylúčeniami, čo nepridalo na plynulosti hry. V druhej tretine sme videli dva góly – o oba sa postaral Bratislava Capitals. V 32 minúte a v 19 sekunde otvoril skóre zápasu Tibor Varga po prihrávkach Karola Slobodu a Mareka Slováka. Celá druhá tretina sa niesla v réžií našich chlapcov. Napriek tomu vynikol domáci brankár Peter Hamerlík skvelými zásahmi. V čase 38:25 potešil domácich divákov a zúročil snahu Caps gólom Filip Vašaš za asistencie Martina Kalináča a Róberta Vargu. Druhá tretina tak pre nás skončila 2:0.

Vstup do tretej tretiny mali lepší hostia. V čase 43:21 korigoval stav hráč hostí Dominik Rehák na 2:1. O tretí gól Bratislava Capitals sa postaral najkrajšou akciou zápasu Marek Slovák po nahrávkach Tibora Vargu a Erica Selleca. V záverečných minútach sa hostia pokúsili hrať bez brankára. Táto snaha súpera nepriniesla vytúžený efekt. Zápas sa skončil stavom 3:1 pre Bratislava Caps.

Zostava:
Brankár: Peter Hamerlík
Obrancovia: Karol Sloboda, Matúš Juriga, Ryan Martinelli, Félix Petrinec, Matej Bača, Ivan Jankovič, Vladimír Lukáčik, Matúš Bodnár
Útočníci: Tibor Varga, Marek Slovák, Eric Selleck, Róbert Varga, Dávid Buc, Filip Vašaš, Denis Hudec, Martin Kalináč, Filip Surovka, Michal Šalka, Erik Smolka, Patrik Danišovský
Hlavný tréner: Peter Oremus