Chlapci vstúpili do zápasu výborne už v čase 04:43 viedli po góle Mateja Baču a asistenciách Marcela Holoviča a Róberta Vargu 1:0. Potom prišli slabšie momenty, hráč Levíc Matej Mrázik v 13. minúte vyrovnal. V čase 15:54 sa domáci ujali vedenia gólom Adama Tužinského. Vyrovnávajúci gól Caps padol v 19. minúte a 40. sekunde z hokejky Vladimíra Lukáčika pri oslabení domácich o dvoch hráčov. Stavom 2:2 sa skončila prvá tretina zápasu.

Do druhej tretiny sme vstúpili opäť výborne. Na časomiere sa zastavil čas na hodnote 23:36. Róbert Varga strieľa gól za asistencie Marcela Holoviča a Ivana Jankoviča. Caps vyhrávajú 3:2. O necelých 5 minút (27:23) pridáva ďalší presný zásah Marcel Holovič z prihrávok Dávida Buca a Vladimíra Lukáčika. Vzápätí strieľa gól opäť Marcel Holovič z prihrávok Róberta Vargu a Dávida Buca. Na svetelnej tabuli svietil čas 29:57 a skóre zápasu 5:2 pre našich chlapcov. Druhú tretinu sme vyhrali 3:0.

V tretej tretine sme čakali na gól do 49. minúty a 12. sekundy. Vsietil ho Denis Hudec za prispenia Ryana Martinelli a Erica Sellecka pri oslabení domácich o jedného hráča. Stav 6:2 pre Bratislava Capitals. O minútu a pol pridáva ďalší gól Eric Selleck za asistencie Róberta Vargu a Ivana Jankoviča, stav 7:2 pre Caps. V čase 53:10 sa domácim podarilo skorigovať stav zápasu aj keď boli oslabení o jedného hráča. Autor gólu Daniil Fominykh. Stav stretnutia 7:3 pre Caps. V čase 54:12 pridáva ďalší presný zásah Róbert Varga z prihrávok Erica Sellecka a Dávida Buca. Caps zvyšuje svoj náskok na 8:3. V závere stretnutia sa hráčom Caps naskytla ďalšia príležitosť na strelenie gólu, keď domáci boli oslabení o dvoch hráčov. Skórovať sa im podarilo až keď sa jeden z domácich hráčov vrátil na ľadovú plochu. Gól strelil v 58. minúte a 29. sekunde pri pokračujúcom oslabení o jedného hráča Filip Vašaš za asistencie Erica Sellecka a Tibora Vargu. Bol to aj posledný gól v zápase. Bratislava Capitals vyhrávajú zápas 9:3.

Ďalším víťazstvom na ľade súpera vás pozývame na nastávajúce domáce stretnutie Slovenskej hokejovej ligy na ZŠ Ondreja Nepelu v Bratislave, ktoré sa hrá v pondelok 16. 9. 2019 o 18.30 hod., kde domáci Bratislava Capitals nastúpia proti MSHK Doxxbet Žilina.

Na druhé stretnutie nastúpili naši chlapci v tejto zostave:
Hlavný tréner: Peter Oremus
Brankári: Matej Mega, Peter Hamerlík – odchytal celý zápas
Obrana: Ryan Martinelli, Félix Petrinec, Matej Bača, Ivan Jankovič, Vladimír Lukáčik, Matúš Juriga, Sebastián Hudec Matúš Bodnár
Útočníci: Tibor Varga, Marek Slovák, Eric Selleck, Róbert Varga, Dávid Buc, Marcel Holovič, Denis Hudec, Filip Surovka, Filip Vašaš, Michal Šálka, Erik Smolka, Patrik Danišovský